| Adyna_7556 a întrebat:

Bunahappy!
De cateva saptamani imi place de un baiat. Il cunosc de mult timp din vedere pentru ca mereu cand eram cu prietenele mele in oras si treceam pe langa el se uita foarte insistent la mine dar niciodata nu a intrat in vorba cu mine deoarece este un tip timid. Acum imi place de el si nu stiu cum sa intru in vorba cu el. ceva sfaturi puppy dog eyes?

3 răspunsuri:
| Jelly_7813 a răspuns:

Incepe cu cat este ora, apoi bagate din ce in ce mai mult in seama.

| hunterpainting a răspuns:

Si cand se uita la tine tu zambeai, intorceai capul dupa el?

Daca nu, e cazul sa incepi.

| luanna121 a răspuns:

Poti sa fii si mai directa putin. Spune ceva dragut despre tricoul lui si apoi intreba-l de unde l-a luat, pentru ca ai vrea si tu sa ii iei ceva asemanator cuiva de ziua lui thinking