| anonimacwl a întrebat:

Buna ..de cateva zile am facut cunostiinta cu un baiat ..pe net si..imi trimite mesaje ft des si imi spune ca are nevoie sa vorbeasca cu mine! Crede-ti ca ma place sau cv? E de aceeasi varsta ( 13 ). Nu stiu sunt confuza! Imi raspunde ft repede la mesaje! Va rog seriozitate! Multu! Funda

Răspuns Câştigător
| AnonimulXXLlol a răspuns:

Depinde de cum o face. Este foarte posibil sa o faca, sau doar e plictisit. Vezi ce poti scoate de la el.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

E mai mult o simpla distractie, nu are ce face, la varsta voastra e ceva normal