| Ștefan890 a întrebat:

Buna, de câteva zile mi-au ieșit niște coșuri pe frunte, nu stiu de la ce.Un prieten mi-a zis ca sa ma masturpebez ca sa schimb sângele cică e aspru ceva de genu. Dau funda, mulțumesc.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te lua dupa toti tampitii. Nu are legatura una cu alta.

| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea nu are nimic cu cosurile de pe fata, alea ies cu apa calda si sapun, daca ai grija cand intrii in casa, de afata sau dupa ora de sport, sa-ti speli fata ca impuritatile sa nu se mai depuna in porii pielii si sa ii astupe, infectandu-i.
Chestia cu schimbatul sangelui este o mistocareala ieftina.

| mihai69 a răspuns:

Poți să te „masturpebezi" până-ți rupi puța, de coșuri nu scapi. Dar vei obține plăcere, ceea ce nu e tocmai rău.
Pentru coșuri vei afla leacul mergând la un dermatolog.

| mi25 a răspuns (pentru mihai69):

Ei, si voi, cum sa nu scape de cosuri daca se masturbeaza? Dar este o singura conditie: sa ejaculeze direct pe frunte, pe cosuri. Nu se admite punerea mainii.laughing

| doctorandus a răspuns:

Masturbarea n-are legatura cu cosurile (nici pro, nici contra).

| ywar a răspuns:

Dupa ce ca esti foarte analfabet mai esti si foooaaarteee prost. Mars acasa si stoarce-ti cosurile imputite.

| raMLesS a răspuns:

Ti-a zis sa te masturbezi ca asa se schimba sangele, si ca e aspru? rolling on the floor)))))) DOAMNEEE, ce idioti exista pe lumea asta.
Cum sa ai ma sangele aspru? rolling on the floor rolling on the floor Incredibil.

| AlexDarius3 a răspuns:

Prietenul acela e prost de da cu capu-n gropi. Recomanda-i un transplat de creier cu cel al unei capre.