| gina09 a întrebat:

de cateva zile prietenul meu sta cu alte fete vorbeste de o anume fata...sunt in clasa cu el si ieri am jucat cu colegi un joc cu provocari el o tinea in brate p o colega si sau sarutat in fata mea nu i-a pasat deloc... ce ziceti sa ma despart de el? el zice ca ma iubeste dar nu o arata am 14 ani app dau funda*

6 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Deci daca nu vrei sa "suferi" eu zic sa il lasi sa-i dai papucii, isi bate joc de tine(in fata), vrea sa arate ca este baiat si vezi doamne cine este el, lasa-l, este mai bine si incearca sa nu-i mai dai prea multa importanta la tot ce zice ca te iubeste si altele ca nu est edact cuvinte, sper ca te-am ajutat. bafta

| ionika17 a răspuns:

Adica se saruta in fata ta si tu mai esti cu el?! nu se poate.Desparta-te cat mai repedewinking

| Larii_2028 a răspuns:

Pai eu zic sa te desparti de el ca numa isi bate joc! nu poti permite ca sa se sarute in fata ta cu altcineva` happy

| sonya a răspuns:

Oribil nu o iubeste nu o iubeste dar nu trebuie sa se comporte asa. Expuneti punctul de vedere. Daca nu e de acord mai bine va despartiti. Daca acum face asa mai tarziu va fi si mai rau. Bafta!

| Laptuca a răspuns:

Pfff...de ce pui intrebari la care stii deja raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu n`ai facut nimica in privinta asta?:-o
Eu in locu tau plecam de acolo :-s
Si daca te iubea sau ii pasa venea dupa tine straight face