| KatyKat a întrebat:

de ce eu nu am prieteni? Adica am o prietena numai, dar nu mai multe, una ii este rusine sa iasa cu mine, nu stiu ce ii cu dinsa, alta ma uraste, ma vb pe la spate;(

Răspuns Câştigător
| Dianné a răspuns:

Pff.happyLumea e rea si parsiva happy. Ai grija cum te imprietenesti dar si cu cine happy.

De ce nu ai prieteni? Draga mea, ori esti prea timida, ori ceilalti au o ura personala numai pentru. tine happy, ori ai tu ceva care le deranjeaza pe celelalte fete.fite.poate,nu stiuhappy, ori ti se pare si tu nu stii sa iti faci pr. straight faceIncearca sa fii cat mai amabila si cooperanta, si sa te bagi in jocul lor happyAdica, sa comunici! happyAsa, poti sa ai o gramada de pr. Daca un copil vrea sa se joace cu tine, nu-l exclude! Aia poate fii cheia spre o usa in spatele careia, se ascund multi prieteni destinati pentru tine, adica acel copil, poate sa te includa in grupul lui cu mai multi prieteni happy. Discuta cu ei orice, in afara de scoala! happy sper ca te-am ajutathappyTe rog, fii o bombonica, si da`mi funditabatting eyelashes

6 răspunsuri:
| wish221 a răspuns:

Imi pare rau sa aud asta! Poate esti timida sau poate problema e la ele.Ar trebui sa incerci sa vezi cum sta treaba si apoi sa tragi concluzii! pentru inceput, ai putea incerca sa le intrebi de ce te evita si sa ajungeti la un punct comun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Film XxX Romanesc cu Adela Vulcanescu (Studenta la Academia de Politie) http://www.onlytheone.ro/adela-vulcanescu-academia-de-politie-xxx/

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Pote le e frica sa nu le eclipsezi!

| mgtow a răspuns:

Pt ca lumea e nenorocita ce sa faci aproape oricine te vb pe la spate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-mi id tau pe privat si ne imprietenim. Ce zici?

| karrinna a răspuns:

NU exista PRIETENII simple cunostinte sti de ce pentru ca la probleme toti te lasa... Incerca sa gasesti alte fete care te accepta asa cum esti TU daca ii e rusine sa iasa cu tine pe strada o mai consideri prietena? De ce sa ii fie rusine nu esti tot om? laughing Astea nu`s prietenii. Incearca sa te indepartezi de ele pe bune iti faci mai mult rau gaseste pe altcineva cu care te poti intelege