| ScapaMaDeEa a întrebat:

De ce femeia geme cand face dragoste? Eu nu am gemut in viata mea si nu inseamna ca nu imi place! raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Nu este o regula sa gemi, este un instinct pe care unele il au, unele nu. Poate excita si partenerul, poate trezi si vecini...nu inseamna ca daca nu gemi nu iti place...

6 răspunsuri:
| yourfriend111 a răspuns:

In cea mai mare parte pentru ail excita pe partener sau involuntar.

| OOOLEOOO a răspuns:

Ii place partenerului.

| Vibrations a răspuns:

Că așa văd ele în filmele porno

| FreshFresh a răspuns:

Pentru ca este relaxata si se exteriorizeaza.

| adyii a răspuns:

Mai sti daca iti place numa ca nu ai incercat

| cornelpanco a răspuns:

Femeia geme in general cand este satisfacuta si simte si placere si putina durere. In principal daca are un prieten dotat ce o poate duce la orgasm, atunci geme.