| 6565787 a întrebat:

De ce fetelor le trebuie un singur baiat ca sa-si satisfaca toate dorintele si baietilor in schimb le trebuie mai multe fete pentru a-si satisface o singura dorinta? PS: fara raspunsuri de genu`: numai pune intrebari stupide! Raspunsul cel mai bun o sa primeasca funda de la mine!

Răspuns Câştigător
| CristyBv a răspuns:

Imi place de tine ca pui intrebari intelegente, nu ca altii care pun intrebari din plictiseala. Ca sa-ti raspund si la aceasta intrebare iti voi vorbi despre caini si pisici. Cainele este mereu devotat stapanului, el este sincer, te apara, te iubeste oricum. Pisica te va trada de cate ori are ocazia pentru ceva mai bun. La fel si barbatii ( din ziua de azi ) merg pe instinct, vor mereu mai mult si mai multa satisfactie, netinand cont de sentimente. Iti vine sau nu sa crezi asa este, suntem neoameni! De fapt asa am fost crescuti in prostitutie, desfranare si pe baza promovarii instinctelor. Pe de alta parte femeia... care ea este ca un sac de sentimente, se ataseaza foarte usor si dupa aceea se trezesc in depresii. Si ca sa iti raspund radical la intrebare, femeia vrea sa fie fericita, si fericirea la femeie sta in iubire, dragoste, iar barbatul, eh, el vrea mereu ce nu are, vrea sa incerce, nu e vina lui, asa a fost crescut... de aceea exista si exceptii happy ( Slava Domnului )! Si ca te mai alini cu o muzica buna asculta putin : Directia 5 : O fata ca ea ( asta daca nu o sti deja ). Succes!

| 6565787 explică (pentru CristyBv):

Raspunsul tau mi-a fost de ajutor.esti singurul care mi-a dat raspunsuri lamuritoare! Pentru asta ai funda de la mine!

| greyhound a răspuns (pentru CristyBv):

Daca cumva s-ar cauta corespondenti in lumea animala pentru barbati si femei, cu siguranta barbatul n-ar fi pisica si femeia, cainele. Mai degraba invers.

| CristyBv a răspuns (pentru greyhound):

Pai si argumenteaza ceea ce tocmai ai zis, pentru eu nu vad asemanarea... ok in loc de pisica, motan. Este mai bine? Pentru ca asta fac ele, se alinta, te fac sa crezi ca pe tine te iubesc, dar cu prima ocazie... Chiar te rog argumenteaza raspunsul tau!

| CristyBv a răspuns (pentru 6565787):

Ma bucur ca te-am putut ajuta. Din pacate acesta este adevarul, fie ca vrem sa-l acceptam fie ca nu. Oricum, exista si exceptii asta este sigur happy Succes in continuare, numai bine!

| greyhound a răspuns (pentru CristyBv):

Se zice ca omul isi alege animalul de companie dupa asemanarea lui si aici stim cu totii o treaba - barbatii prefera cainii, femeile, pisicile.

| CristyBv a răspuns (pentru greyhound):

Nu ai inteles nimic. Nu conteaza ce prefera fiecare, e legat de caracter oh go on Ma rog nu o sa continui sa port o discutie pe care nu o intelegi. Omu a realizat ce am scris si mi-a dat raspuns castigator, asa ca fiecare cu parerea lui despre viata si animale! Succes in continuare!

| Loreddana a răspuns (pentru greyhound):

Ai dreptate.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai ca si ele sant curve nu se satura cu o... asta pentru ca nu e normala la cap o prostie sa tot schimbi de partener doar tot o gaura si un carnat are fiecare.

| RAY a răspuns:

Citatul e bun dar trebuie sal intelegeti, o femeie este satisfacuta financiar de un barbat nu sexual atentie mare nu sexual, un barbat poate ofera statutul social care til doreste, in scimb un barbat doreste mai multe femeii ca sasi satisfaca apetitul sexual care e mai scazut la femei sau care poate fi rezolvat prin multe metode gen vibrator sau chiar inselat

| neutrino a răspuns:

Parerea, conceptia ta, este total gresita. Exista fete si fete, la fel cum exista tot felul de baieti.

| grab a răspuns:

In cateva cuvinte, femeile vor dragostea sincera a unui singur barbat ca sa fie fericite, iar barbatul trebuie sa ejaculeze in cat mai multe femei casa fie fericit! happy cel putin la tinerete e asa tongue

| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

Fetelor nu le ajunge un singur baiat sa le satisfaca toate dorintele laughing cine te-a mintit? au unu pentru pat, unu pentru parc, altu pentru la mare, altu sa le plimbe cu masini scumpe etc.winking

| grab a răspuns (pentru Cristi_Sporiș_1994):

Si aici este vorba despre o femeie din familia ta?