| b3b3zapakit a întrebat:

Buna ...de ce sunt unii baieti atat de greu de inteles?

Cu o luna inainte sa se termine scoala anul acesta m-am impacat cu fostul meu prieten(primul meu prieten) dar a durat foarte putin din cauza ca el avea un var caruia ii placea de mine si ne baga strambe la aman2 :-((. Lui D.(o sa ii notez cu D pe fostul meu pr si cu G pe varul lui D) i-a zis G. ca eu stau cu aman2 si asta nu era adevarat x-( x_X:-((. D. s-a suparat pe mine si timp de o luna nu am mai vorbit pana in ziua cand am aflat ca pleaca definitiv din tara la mama lui. Mi-am facut curaj si l-am sunat, ne-am luat ramas bun si asta parea sa fie sfarsitul:-s...

Dar Duminica seara a intrat pe mess ...am inceput sa vorbim si la un moment dat imi trimite un link cu o melodie ( http://www.youtube.com/watch?v=tX4k4sf0LcA ) stiu ca e o manea dar versurile conteaza atat. Apoi imi zice ca daca s-a intoarce in Ro as mai vrea sa stau cu el.De ce s-a razganit asa brusc si vrea sa se intoarca, daca pleca definitiv? Poate chiar tine si el putin la mine? EL imi zice ca pentru mine ar vrea sa se intoarca

P. s Scuze pentru greseliile de exprimare si de ortografie

Răspuns Câştigător
| sweetgirl24 a răspuns:

Buna! Prietenul tau poate chiar te iubeste! Mie nu-mi plac manelele, dar asta are versuri faine si din melodia asta iti poti da seama ca inca esti in inima lui. Poate si-a dat seama ca varusu l-o mintit... Dar eu chiar cred ca te iubeste... :*

2 răspunsuri:
| xXMomo185 a răspuns:

Hai ma lasati cu iubirea vostra si cu plecatul din tara...Tu chiar crezi ca tipul ala vine in tara fix pentru tine? Ce tampenie...laughing

| ignore a răspuns:

Si eu cred ca te iubeste dar nu tio mai arata asa din cauza varului lui. vb deschis cu el.