| bIstAnsSor a întrebat:

de ceva timp am inceput o relatie, noi cunoscandu-ne anul trecut. Din cauza distantei, nu am mai continuat sa vorbim timp de un an, timp in care nici eu nici ea nu am avut alta relatie si tineam in continuare unul la altul. De o saptamana am inceput sa vorbim, sa ne reindragostim, insa, voi merge la ea intr-o zi. Ma inteleg foarte bine cu parintii ei chiar daca aceasta le-a mai prezentat baieti nefiind multumiti de ei. Cel mai probabil vom avea un contact sexual, insa eu nu sunt innebunit dupa sex, vreau doar sa o vad, sa o iau in brate si sa o sarut toata ziua. Insa, cu toate acestea as vrea sa avem un contact sexual insa mi-e frica in acelasi timp. De ce? Deoarece ea e foarte dezvoltata fizic pentru varsta ei iar eu ma excit destul de rapid, niciodata fiind multumit de marimea penisului (14 ani - 14 cm). Tind sa precizez ca ma masturbez destul de des, penisul intrand foarte rapid in modul de excitatie fara vreun motiv. Tot odata, sunt virgin. Mi-e frica sa nu se gandeasca la ceva in genul "ce penis mic are" sau sa o fac sa nu se simte bine si sa ne distrugem relatia sau ceva in genul acesta. Chiar daca suntem mici, cum probabil multi o sa precizati in raspunsuri, nu vad de ce nu ar trebui sa avem un contact sexual. Va rog recititi tot acest roman pentru ca nu ma exprim prea bine si as vrea raspunsuri care sa ma ajute cu adevarat. Din spusele ei, ar vrea sa aiba un act sexual cu mine. Ce sa fac ca sa o fac sa se simta bine, in largul ei, precizand faptul ca, cred, si ea este virgina. Imi pare rau pentru ca nu ma pot exprima chiar foarte in largul meu. Multumesc!

4 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

Buna. In primul rand mi se pare ca sunteti cam mici. In al doilea rand nu e treaba mea, dar totusi, nu trebuie sa te ingrijorezi. Incearca sa o faci fericita, sa o saruti, sa o mangai, sa o faci sa se simta bine. Cel mai important este sa te protejezi. O sa fie bine. O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios, la 14 ani te gândești la sex? în plus nici nu vă cunoașteți.

| bIstAnsSor explică (pentru anonim_4396):

Da, o fac pentru ca este ceva absolut normal pentru varsta mea. In plus, puteai sa citesti inainte sa vorbesti pentru ca am precizat faptul ca nu vreau ca toti sa ma luati cu "14 ani". Multumesc ca nu ma ajutati si doar vorbiti degeaba. Pe langa toate astea, ne cunosti personal incat sa stii tu ca ne "cunoastem" sau nu? Terog, fa un bine tuturor celor care au nevoie de ajutor si nu mai comenta degeaba. O zi buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru bIstAnsSor):

Oh, scuze.
dar mie nu mi se pare normal să faci asta la 14. strict părerea mea. faci ce vrei. o zi bună și ție.