| Marbella188 a întrebat:

De ceva timp îmi e ft greata și nu știu de ce. Contact sexual nu am avut dar a terminat la mine pe/in mana și m-am șters după dar peste vreo 30 de minute când am mers la baie si mi- am schimbat pe maini am uitat efectiv să mă spăl pe mâini. Nu știu cum de am uitat pentru că nu mi se întâmpla mai niciodată. Și sunt ft speriata. Oare am rămas gravidă? crying(

9 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Nu!

| Violleta2022 a răspuns:

Fetita, iti dau un singur sfat: nu te mai juca cu o sula sculata, ca te apuca greturile, de fiecare data dupa ce pui mana pe ea.
Ne-ai innebunit cu intrebarea asta, desii, ti se spune clar sa te speli pe maini inainte de a manca si intotdeauna dupa ce mergi la toaleta!
Daca nu ai invatat regula asta de copil, este bine sa o inveti acum, ca sa nu mai risti sa te infectezi, sau sa contaminezi cu fecale ori sperma, alte organe: bucale, vaginale sau renale.

| supremxxxoxo a răspuns (pentru Violleta2022):

Numai pe intrebari de ###a stai!

| Necunoscut112 a răspuns:

Ori eşti troll, ori eşti nebună. Tubin fiecare zi bănuieşti că eşti gravidă.

| gabriielaaa a răspuns:

Eu una nu cred ca aveai sanse. Odată ce te ai sters si după jumate de ora puls ca nu cred ca ai atins mâna de...

| Marbella188 explică (pentru gabriielaaa):

Pai mâna. poate. Cum m-am șters

| gabriielaaa a răspuns (pentru Marbella188):

Dragă nu cred ca esti ca nu te-ai sters cu mana goală.

| DoctorulManhattan a răspuns:

Tin minte ca ai mai pus intrebarea. In primul rand: ai introdus mana in vagin? Daca da, se mai simtea lipicioasa? Din moment ce te ai sters sunt sanse extrem (prin extrem ma refer extrem) de mici sa fi ramas insarcinata. Te as sfatui sa cumperi un test de sarcina ca sa afli. Asa nu avem de unde sa stim daca esti sau nu insarcinata. Greata/Ameteli si dureri de cap sunt simptomele nenumeratelor boli/raceli.
Bafta

| Anonima283 a răspuns:

Nuu laughing) stai liniștită.