| Stella17 a întrebat:

Buna de ceva timp imi place de un baiat si cel mai bun prieten al verisorului meu dar nu iii pot spune ce simt ca sta mereu cu gasca de baieti si id de mess nu il am dar problema reala eee ca nu pot sa iii spun ce simt ma rusinez tottimpul cand se apropie de mine ce sa fac?
Sfaturi?
Dau Fundita!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa taci. Lasa-l pe el primul.

| mariumarius a răspuns:

Incearca oarecum sai dai de inteles si poate se prinde daca tie rusine sa ii spui in fata sau poate daca il tragi intr-un loc mai retras poti vb cu el fara emoti sau altceva, sper sa te fii ajutat

| FelipeR a răspuns:

Daca este cu gasca de baieti inseamna ca e un derbedeu si ca nu il intereseaza deloc persoana ta, nu ai nevoie de asa ceva, sunt multi baieti cuminti care nu au pe nimeni.Nu trebuie sa i spui tu ca il placi, daca te-ar baga in seama si-ar da singur seama. Sper sa iti fie de ajutor.

| madutzu47 a răspuns:

Poi 1.Nu te mai rusina
2.Vb cu varu` tau poate te rezolva el
3.Incearca sa fii mai curajoasa
4.Prinde-l odata singur...

| Stella17 explică (pentru madutzu47):

Da dar nu vreau sa afle varul meu pentru eeee cel mai bun prieten al baiatului pe care il plac

| Cojan_Ciprian_1990 a răspuns:

Nu e vorba sal prin singur, ia un pahar de apa, fa-ti curaj, du-te la el si vorbeste-i, alfell, tot tu vei suferii...big grin