| Nicole_7736 a întrebat:

Buna) de ceva timp imi place de un baiet, este din clasa paralela. pina cind el nu-mi atrage nici o atentie, cum asa putea sa-i atrag atentia asupra mea, sa ma observe?

1 răspuns:
| DyaNna249 a răspuns:

Daca este un baiat inteligent si invata bine, bagate in seama cu el pe tema studiului. Poate sa te ajute la o tema de exemplu. Imprieteniti-va, gasiti lucrurile voastre in comun, iesiti si vorbiti, dar nu uita ca dupa ce iti face tema trebuie sa il rasplatesti cu un pupic pe obraz si sa ii spui ca ii multumesti. Iar dupa ce iesiti nu strica inca un pupic pe obraz, vei vedea ca totul va pleca de la sine dupa aceea!winking