| Carmenn24 a întrebat:

Bună, de ceva timp iubitul meu își da drumul în mine merg la baie dar nu mereu și tot nu rămân însărcinată. Credeți ca am vreo problema?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate nu o faceți in perioada fertilă. Iti doresti sa ramai insarcinată?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Raspunsul nostru nu poate fi decat la ghici.
niste analize medicale si un medic te poate lamuri

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca ai vreo problema, doar ca ati avut sex pana acum, doar in perioada ta nefertila, de a ceea nu ai ramas gravdia.

| ywar a răspuns:

Incearca cu un altul sa-si dea drumul in tine.

| StoicAnalysis a răspuns:

Depinde. Amandoi trebuie sa va faceti un control. Tu s-ar putea sa nu fi fertila sau el s-ar putea sa nu aiba destui inotatori in lichidul seminal.