| VORTEX a întrebat:

de curand mi-am facut si eu o prietena mai apropiata si ma inteleg intr-un mod deosebit cu ea.Insa de cate ori ma intalnesc cu ea nu prea am subiect de discutie.Si intalnirea noastra decurge cu mai multa liniste decat o discutie. Ce subiecte credeti ca ar trebui sa discut, ceva de care sa fie si ea interesata.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Terminatorul a răspuns:

Ceva ce te intereseaza pe tine,ceea ce aveti ambii pe suflet sau la ce va ginditi,preferintele voastre, evenimente din copilarie, cum si ce simti unul fata de altul happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreab-o pe ea ce ii place hobyurile ei chesti similare.

| Crisu a răspuns:

Despre viata voastra, despre ce va place si ce nu (filme, carti, scoala) si chestii de-astea. happy

| Simona a răspuns:

Pai...pur si simplu.subiectele vin de la sine!