| Alexandra87889 a întrebat:

De curand mi-am pus pe pagina mea de facebook un "welcome " cand intra cineva sa ii apara date despre pagina etc. dar cand intra cineva pe pagina mea ii apare direct peretele paginii, nu ii mai apare sectiunea " welcome" :d Cum fac ca atunci cand intra cineva pe pagina sa ii apara direct welcome si apoi el/ea sa intre la poze sau pe wall sau unde vrea? sper ca m-ati inteles big grin

1 răspuns:
| kitishor a răspuns:

Dai la wall, dai pe Edit Chrouse, pui imaginea cu " welcome" si ta-taaam!happy.
El/ ea poate sa acceseze direct ce vrea, Imagini, Wall etc.
Funda? happy sper ca te-am ajutat!