| anonim_4396 a întrebat:

Buna,de la un timp iubitul meu este zgarcit si orgolios,se comporta urat cu sora mea si injura din orice. Daca cumpara ceva nu vrea sa imparta cu restul si prefera sa manance pe ascuns si eu nu sunt asa, eu sunt invatata sa impart.Nu prea mai vorbim in timpul zilei si vine la mine seara si nici atunci nu prea vorbim prea multe, ori sta o ora cu mine ori se pune sa doarma.Deja m-am saturat de chestiile acestea, si i-am spus ca ma deranjeaza lucrurile astea.Nu mai sunt sigura daca il iubesc sau nu...Ce credeti ca ar trebui sa fac si de unde imi pot da seama daca il mai iubesc sau nu? sad

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum poti sa iubesti un mitocan?
Un om egoist, zgarcit si orgolis are toate "calitatile" unei jigodii cu care nu poti sa fii fericita si nici sa ai un viitor fericit.
Eu nu asi sta pe ganduri si l-as pune peliber ins ecunda doi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu mai trebuie sa faci nimic in plus. Deja ai ajuns in situatia in care ti-ai dat seama perfect si suficient, de cat a fost nevoie, care este caracterul lui precum si in ce mod si in ce masura te mai iubeste. Se pare ca ati ajuns in punctul care marcheaza inceputul... sfarsitului. Greu de admis insa cel mai probabil este adevarul gol golut. Sanatate!

| JustStitch a răspuns:

Buna Ema, iubitul tau e foarte calic, zgarcit daca nu vrea sa imparta si cu voi, comportamentul lui lasa de dorit, ce are cu sora ta de se comporta asa de urat? el nu te merita!