| adina_6125 a întrebat:

Buna:*de maine voi merge la niste cursuri de modeling impreuna cu inca 5 prietene. vreau sa fac o impresie buna.am 12 ani, 1.75 inltime si 49 kg si sunt draguta.nu stiu cu ce sa ma imbrac, dati-mi niste idei si voi incerca sa realizez niste tinute asemanatoare din hainele pe care le am. apropo am parul burnet, drept, pana la umeri cum credeti ca asi putea sa mi-l aranjez? (mentionez ca nu am placa)si am ochi caprui cum credeti ca asi putea sa ma machez? dar nu prea strident.scuze ca am pus aici dar este cea mai vizitata categorie.va rog ajutati-ma:*dau fundita:*

4 răspunsuri:
| larysuka_7688 a răspuns:

Pai.haine.poarta o haina lunga...cu o pereche de blugi stramtzi.asta tziar scoate corpu in evidentza.parul.vezi daca tzil poti prinde intr-o coada sus. da in fta sa-ti leji doua plete mai subtziri.asta ar arata f bine.si la machiak. date cu rimel. cu creion jos.si cu culoarea maro. da nu intens,. fatzi odar conturu ochilor asa. sper ca te-am ajutat. fundita?:X

| virusake a răspuns:

La calitati puteai sa scrii si modesta.winking

| Amy90 a răspuns:

Buna,

Mi-a sunat totul ca in bancul ala, frumos, destept, bogat, bani, masina, nu caut nimic doar ma laud big grin!
Frumusetea e interpretabila dar daca tu te simti bine in pielea ta e cel mai important! La 12 ani 1, 75? Lool... Ca sugestii, nu stiu ce sa zic depinde de ce ai u in garderoba dar o idee ia o fustita neagra sau gri, cu niste cizmulitze, colanti, o bluzitza ceva mai eleganta neagra sau alba ca arata interesant mai ales ca esti bruneta, make -up nimic strident ceva brown with shadow iar parul fa-ti de seara niste coditze ca urmatorea zi sa stea mai ondulat si accentueaza-l cu putina spuma eventual fixativ. Sper sa fie pe lungimea ta de unda! Numai bine!