| Vanessa0911 a întrebat:

Bună de o lună şi câteva zile vorbesc cu un băiat pe Facebook care este din Germania şi de vreo două zile e una care tot îmi dă mesaj şi mă întreabă ce treabă am cu el şi el mi-a spus că e o fată cu care a vorbit ceva timp şi după când a venit în țară sa văzut şi nu ia plăcut de ea şi nu a mai vorbit după şi nu îl lasă în pace de un an şi ceva acum eu mam pe profil la ea şi am văzut că are un copil de vreo 4-5 ani şi probema e că ei îi spune familia într-un fel și copilul e trecut cu numele lui de familie eu l-am sunat i-am bătut apropo dacă nu e fisu dar s-a ferit de subiect și a spus că nu e copilul ei, eu cred că este al ei pentru că are foarte multe poze cu și scrie iubirea lui mami și chestii de genul, voi ce ziceți e copilul lui și nu vrea să recunoscă? Cu fata aia sigur nu are treabă pentru că nu arată prea bine și e mai plinuță și mi-a spus că nu îi place de ea

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am spus de nenumarte ori ca online este doar pentru flirt, minciuna si pierdere inutial d evreme.
Este foarte posibil ca omul sa fie isnurat, sa ibe copil sis a fie momentan despartit sau poate de comun acord cu femeia cu care a facut coilul, ca fiecare are voie sa se mai inatlneasca si cu altii.

Daca ai vazut ca este incurcat rau, cu copil, fosta iubita sau sotie samd, de ce mai stai de vorba cu ala?
Da-i papucii si nu mai pierde timpul online, ca aduni numai ciurucuri.

Cu fata ai sigur a avut treaba, ca asa arata toate fetele, slabute inainte sa faca copii, dar tu nu stii inca.

| Miruna333 a răspuns:

Daca am crede tot ce ne-ar zice lumea, oare unde am ajunge. Ala poate sa iti zica orice, si tu il crezi.
Poate tipa nu arata bine din punctul tau de vedere, faptul ca ti-a spus ca nu ii place de ea nu inseamna nimic. Daca isi incearca norocul la tine, normal ca nu ar fi spus ca ii place de ea sau mai stiu eu ce.
Nu e un semn bun daca te-a cautat aia, clar au ceva