| Redpuiu a întrebat:

de un an incoace tot imi place de un baiat..adica nu imi place in permanenta...mai pe scurt am un fel de "toane".
Nu stiu ce sa fac.el tot vine la mine, ma i-a in brate, imi spune ca ma iubeste dar eu nu il cred pentru ca a facut mult misto de foarte multe fete
nu stiu ce sa fac...sa reactionez sau nu
va rog raspundeti-mi dau fundawinking

3 răspunsuri:
| xanderblackx a răspuns:

Reactioneaza doar daca esti la o varsta la care stii ce inseamna responsabilitatea si stii a-ti lasa o "portita" de back-up... ceea ce ma indoiesc ca ai fi la acea varsta. nu, mai bine iti calmezi tu putin "toanele" si hormonii, si incerci sa-ti pui in miscare mai mult neuronii? numai bine

| VivaPiniata a răspuns:

Fetit-o,intai, ocupa-te de gramatica limbii romane, fii sigura ca iti iese media 10, apoi revin-o aici, posteaza din nou intrebarea, deoarece imi storcosesc creierii, devorand o Nutella, sa inteleg ce ai vrut sa spui.

| VladutCR a răspuns:

Incearca sa il faci sa devina serios. poatra o discutie cu el. despre faptul ca tie iti place de el dar nu crezi ca e serios