| danaM_2318 a întrebat:

Buna de unde pun emoticoane cand intreb ceva sau cand raspund? fund+vot pentru raspunsuri bune.(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Pai nu trebuie sa le pui de undeva anume scrii doar emotiiconul dupa mess si gata apare aici

| PAMparam a răspuns:

Ex: doua puncte d- big grin poa puncte paranteza paranteza-laughing doua puncte x :X punct virgula si parantezawinking doau puncte parantezahappy doua puncte ptongue sa vedem...te descurici? doua puncte liniuta bara oblicaconfused team salutatdoua puncte liniuta H wave

| Nady_4205 a răspuns:

Poy le pui asa happywinkinglove struck:p:d le scrii tu de exemplu : ) numa legate happylove struck