| smile a întrebat:

de vreo 3 zile vorbesc cu un tip la tel am auzit despre el dar nu il cunosc. Imi spune la telefon ca ma pupa si ca ma iubeste mult de tot.Credeti ca chiar ma iubeste nu am vorbit decat la telefon. El are 19 si eu 15 si vrea sa ne cunoastem. Sunt disperata nu stiu ce vrea de la mine. CAre este parerea voastra. oare chiar s-a indragostit de mine el spune ca se ataseaza repede de o fata. multumesc

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimeni nu se indragosteste in 3 zile la telefon. Iti spune si el ce crede ca vrei sa auzi. Asta nu inseamna nimic, poate e un tip serios, dar incearca sa iti atraga atentia prin giumbuslucuri. Stai linistita, ca nici el nu crede ce spune.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Esti disperata? Tu ai zis-o
Atata nevoie de dragoste sa ai incat sa pui botul la incercare patetica de vrajeala live a unui tip de 19 ani a carei agenda geme de numere de telefon de fete?

| ATHOS a răspuns:

Varianta optima este sa-i spui sa nu te mai caute. Altfel riscul pe care ti-l asumi este foarte mare.
Bafta!

| smile explică:

Pai i-am supus ca nu sunt pregatita sa ma culc cu el si mi-a spus ca pe el nul intreseaza subiectul asta si nu ar avea de gand sa faca asta pentru ca el pune suflet intr-o relatie si ca este sigur ca eu imi voi bate joc de sentimentele lui.sunt confuza

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

E vrajeala in toata regula...

1. nu are cum sa te iubeaska pentru simplu fapt ca ati vb 3 zile la teloh go on

2. incearca si el sa te vrajeaska sa te kulci cu elwinking

| Ciresikaaa a răspuns:

Poate te ia la misto

| DeniAli14 a răspuns:

Nu te intalni cu el! Nu sti ce fel de om poate fi. Poate isi bate joc de tine. Mai bine ignora-l si nu ii mai rasunde. Gandeste-te ca ar putea fi un obsedat, sau cine stie ce persoana de asta e. Eu zic sa nu te intalnesti cu el, dar fa ce crezi tu ca e mai bine. happy

| nightgabriela a răspuns:

Dany, niciun baiat sanatos la cap nu ti-ar spune asa ceva.cum adica se implica foarte tare intr-o relatie, nici macar nu va cunoasteti. Sa sti ca nu e normal asa ceva, ai mare grija! Da-l naibi, nu ii mai raspunde la tel si nici la cele private nu raspunde

| dandys a răspuns:

Esti chiar asa de naiva?
\vrea doar sa te,,,,,,