| anonim_4396 a întrebat:

De vreun an şi ceva îmi place mult de un baiat mai mare ca mine cu 4 ani! Din cauza diferentei de varsta mi-a fost rusine sa vorbesc cu el, dar nu asta e ideea.De ceva timp il visez pe fiecare noapte ca este langa mine si sta si vorbeste cu mine.Si cand ma trezesc imi pare rau ca totul a fost un vis, ca si azi de dimineata.De ce visez toate astea? Poate sa imi explice cineva? happy

Răspuns Câştigător
| TotEu1993 a răspuns:

Te gandesti foarte mult la el de accea il visesi. Gandeste-te la altceva seara si vei vedea ca nu il mai visezi.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Il visezi pentru ca te gandesti tot timpul la fel si ai facut o obsesie din asta.

| PinkCutePeach a răspuns:

Lol pur si simplu te èxcita
Incearca sa crezi si tu ca vrei sa te ajutèwinkingYou know wht i mean laughing))))