| Idk007 a întrebat:

Deci,am avut mai de mult o relatie cu un baiat de pe strada mea.Ne-am certat(cica nu ii acordam eu prea multa atentie, poate are dreptate). Si dupa ce ne-am desp. mi-am dat seama ca eu chiar il iub straight face. si dupa vreo saptamana s-a cuplat cu una din cele mai bune prietene ale mele (fosta). si a stat cu ea 3 saptamana (cat a stat si cu mine). apoi dupa ce s-a desp de ea s-a bagat pe alta. si a stat 1 luna si ceva cu ea. apoi s-au desp si el avea tenta de a se impaca iar cu "prietena mea" dar n-a mai mers.si acum vad k ii da like-uri uneia.:Ss-o cupla si cu asta? Whatever.Eu am ramas prietena cu el.si mai vorbim asa. El daca il intrebi ceva pe mess si nu-l intereseaza nu raspunde.si in seara asta l-am bagat in seama si yuhuu mi-a raspuns. Dar pnm credeti ca mai poate fii ceva? adica? Si imi spune-ti si mie cateva motive asa sa ma bag in seama cu el pe mess?:S.Va rog big grinFundaaa!

Răspuns Câştigător
| AnonimulxD112 a răspuns:

` De ce ii acorzii atat antentie?
` Nu observi nu ii mai pasa de tine
` Poate tzia rasp ca sa il lasii in pace
` unerori cand tzia dat papucii vreauu ii ei inapoi love struck
` lasa`l in pace!
` si o sa observii o sa te caute
` si o sa vrea sa fie cu tine; x
` dar el vrea sa iti faca in ciuda faii si tuwinking
` Mai sunt baietii
` nu il baga in seama si o sa vezii ca lucrurile se schimba
Succeswinking

| Idk007 explică (pentru AnonimulxD112):

Dar e o problema.El ma considera decat o amica.si daca nu fac eu ceva, el nu o sa faca in nici un cazstraight face

| AnonimulxD112 a răspuns (pentru Idk007):

Amika?
` e clar. nu ii mai pasa de tine. tea aruncat la cosul de gunoi. nu il baga in seama. o sa isi deie el seama. dar fii cu un baiat du-te pe str sarutate cu el si fai in ciuda poate asasmug

| AnonimulxD112 a răspuns (pentru Idk007):

Funda?

4 răspunsuri:
| claudiaaas a răspuns:

Trateaza.l cu indiferenta! Si pune la status la mess te iubesc x tongue. Ai sa vezi cate baga in seama cred.(acum depinde de baiat...) Cel putin asa am facut eu si mi.a mers big grin