| Sedativ_7392 a întrebat:

Deci am cunoscut un tip acum ceva timp ne intelegeam super bine mereu cand ma vedea ma saluta alea alea. pe mess la fel vorbeam non stop. dar de la un timp de vreme nu prea l`am mai vazut iar pe mess intra rar si nici nu m baga inseamastraight face. mi zicea ca ii sunt draga si d`astea. dar acum nsj prk nu mai e elstraight facesad si nsj a inceput sa-mi placa asa d el.straight face Ce pot face?sad

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate s-a saturat sa iti bage mura in gura si a zis sa te lase impace daca nu ii zici nimic numai el sa te salute si sa scoata primul cuvant e logic ca vroia ca si tu sa pui din partea ta.

| ThePunisher a răspuns:

Poate si-a gasit o prietena care scrie mai corect in limba romana, nu cu prescurtari de mess/mirc.

| ynna93 a răspuns:

Poate si-a gasit o prietena.de aceea sta mai rar pe mess.iese pe afara.nu prea ai ce face.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Poate si a facut o noua prietena.Intreaba l ce mai face. daca vezi ca nu mai are placere de tine.nu are rost:*