| YoDarky a întrebat:

Buna deci am si eu o problema...Am o iubita si e mai mica decat mine si are sa va zic exact 13 ani. Ei ea nu s-a sarutat in adevaratul sens al cuvantului pana acum.Eu vreau sa ma sarut cu easad eu am 15 ani si am avut o discutie cu ea in seara asta.Si m'a adus in stare de am pus o intrebare normal ca stupida dar am incercat tot ce mi-a stat in putinta am intrebat'o "maine vin pe la tine deci imi dai si mie un sarut?" ma rg dar nu stiu ea zice ca nu s-a sarutat ca mine ca sa nu afle altii ii e teama ca eu zic cine stie cui dracustraight face...si nu stiu ce sa fac in situatia asta.Adica eu vr sa ma sarut ca ea pentru ca o relatie fara un sarut este ca un clopot ce nu suna ca ziua fara noapte ca yng fara yang

MENTIONEZ: dau funda si suntem impreuna de 2 luni si jumatate

Răspuns Câştigător
| JustMe_7096 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu o iei din prima cu sarutul! stiu ce spun! daca nu a mai facut-o pana acum e dificil pentru ea! pentru ca nu stie cum e si ii e frica sa nu se faca de rusine[pentru uh ai experienta si ea nu]

eu zic sa o iei usor! sau daca chiar vrei sa o saruti fa asta in asa fel incat sa nu ii se para scarbos! nu stiu km sa iti zic!big grin e km jenant! adica...incearca sh tu sa nu o sufocirolling on the floor sarut-o mai tandruwinkingbig grin

6 răspunsuri:
| JustMe_7096 a răspuns:

Ms pentru funda:X si sper sa reusestiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Nov a răspuns:

2 luni jumate :O esti nebun rolling on the floor huaa cam mult frate sincer sa nu va sarutati. eu la 14 ani am fost cu o fata mai mare ca mine cu 6 luni si de la prima inalnire ne-am sarutat bine ca nici eu nu stiam peatuncea sa sarut am vrut sa o pup pe obraz dar a intors capu si na s-a intamplat :X:X si dupa aia nu ma mai desparteam de eahee hee, a doua prietena tot asa eu 14 ea 12-13. ea se mai sarutase din cate am inteles dar era mai timida. si nu stiu cum facusem ca sa ma sarute ea. e na vrut era prea rusinoasa stateam am2 pe banca si dintrodata tot ii zicea eu nu stiu ce de saruturi si dintrodata m-am dat langa ea si i-am zis "Cum asa?" si dai mozolu laughing si acum ne mai aducem aminte de faza aceea. da nu mai suntem imp. app am 15 si 10 luni in aprilie fac 16 app iti urez succes cu prietena. poate din povestile mele zise mai sus poate reusesti ceva happywinking daca reusesti cauta-ma aci : rsx_gaby@yahoo.com

| Dedeeee a răspuns:

Pai draga Darcky. eu nu inteleg ce e asa greu pentru prietena ta.doar nu face nimic grav e ceva normal sa va sarutati. daca zici ca nici cu vorba nu merge incearca sa o saruti tu fara voia ei.bine e riscant fiindca te poti trezii cu o palma dar incercarea moarte n-are si sunt sigura ca ii va placeawinking Daca nu.zii ca iti pare bine ca ai cunoscut'o oh go on :d. Bafta!

| PonciK3214 a răspuns:

Fii linistit totul se va sfirsi cu bine adica cu un sarut doua luni jumate pentru o fata e putin mai asteapta si tu si totul va fi ok

| andreea12_6966 a răspuns:

Maamaa meah...2 luni jumate? pah' hai ca ai e frica,dar tot trebuie' incerce o dat! Mah fa' ce faci, numa' vezi sa n-o sperii!
Spune-i ca saruti bine sau ceva d genu',sau spune-i ca nu mai poti si gata,tot trebuie sa se sarute o dat-n viata.
Si daca chiar ti la ea, atunci asteapta frate mult si bine pana vrea ea, daca alta solutie n-ai!