| andrada a întrebat:

Buna
Deci baiatu care seamana cu Justin Bieber nu a mai venit de vineri la scl si cred ca mor daca n-o sa-l vad. Sunt chiar crazy dupa el love struck
Adc e perfect: arata super bine, e amuzant, smecher, cool, adorabil, cea mai wow privire, mereu la moda, dragut, sexy, are numele meu preferat de baiat si lista mai poate continua.
La o petrecere nu a gasit paharele si a baut din sticla rolling on the floor cat am ras eu cu niste prietene atunci.
Cum sa fac sa ma placa? El stie ca-l plac si nah. E super tare, ma da pe spate numa cand se uita la mine. Doar seamana cu JB

Răspuns Câştigător
| Dunnamite a răspuns:

Regret sa-ti sparga "balonu' de sapun" in cre traiesti, da' o sa suferi mult cand o sa vezi ca ii placede alta!
vb de parca ai fi fana lui nu o potentiala "girlfiend"... iar jb, arata ca o fata!
jb este idolul femeilor pe ciclu!

8 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Esti fara speranta, nu-mi mai bat capul cu tine.

| Daria a răspuns:

Sunt de acord cu NoChanceForUs, daca 11 din nick-ul tau e varsta ta reala, nu mai zic nimic.laughing

| MadnessCaffe a răspuns:

Mai cresti si dupa o sa vezi realitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata o poza, ca eu as vrea sa omor Giastin Bibar.In cazul tau,nu stii ca exista alti baieti in lumea asta! Daca iti arat cateva poze cu cativa baieti, uiti instantaneu de ala.Dar totusi, ce varsta ai tu? Uita-te la poza asta si spune-mi ce zici de baiatu' asta?[cel cu esarfa] http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1561062591148&set =a. 1556331392871. 2073889.1372828902&theater Am tot vazut ca ai postat topicul asta de prea multe ori, ce dracu'(scuzati expresia) e cu ala? Bravo lui ca seamana cu copilu ala care nu a ajuns la pubertate.Nu inteleg ce aveti voi cu "starul" ala. Vorbim prin PM daca ti se pare ceva interesant la prietenul meu.Bafta!

| Lovely a răspuns:

Arata super bine, e amuzant, smecher, cool, adorabil, cea mai wow privire, mereu la moda, dragut, sexy.

Doar pentru atat placi tu pe cineva? cam superficial.

| unione a răspuns:

E bine ca e smecher laughing

| axaal20 a răspuns:

FATA, esti proasta rau.
nu simti cum te doare tot corpul?

| NoChanceForUs a răspuns:

Cloe...m-ai convins! Esti o viitoare entitate roz cu doua straturi de buze din cauza sclipiciului! Am stat 10 minute sa-ti numar toate intrebarile; ai aproximativ 60 de intrebari legate numai de baiatul ala(sau si de altul, ca vad ca in fiecare zi iti place de cineva nou, mereu te "indragostesti".) plus intrebari "bonus" in care esti curioasa de moduri in care sa te masturbezi.Sincer mi-e SILA, exista un loc pentru obsedatii sexual sau maniaci, se numeste OSPICIU.Profunda scarba.Imi pare rau ca ai parinti care in primul rand dupa ce ti-au dat numele asta frumos te-au iubit si crescut cu grija(presupun.), iar tu te degradezi pe zi ce trece.Iti urez ca pe la 16 ani sa nu ajungi vorba @bufnitei o "coarda", desi nu exista mari sanse.