| andrada a întrebat:

Buna!

Deci cum v-am mai zis sunt innebunita dupa baiatul ala de la mine de la scl care seamana perfect cu justin bieber love struck
El stie ca il plac si cand ma vede se uita fff atent la mine si odata cand am trecut pe langa el zice : "uite-o si pe urata asta" si o colega de-a lui care era cu el a inceput sa rada. Tot weekendul m-am gandit la el si azi nu a venit la scl crying. Idea e ca nu am nici id lui, nici nr nm. Si chiar daca leas avea nu mas baga cu el in vb ca nah... El a avut 3 iubite in sem 1 si toate fetele pana ca si alea de a7a sunt moarte dupa el (el e a5a si eu la fel, doar ca el e in A si eu in C). Stiu cateva fete din cls lui si cand m-am dus sa vb cu ele el si cu baietii cu care era sau uitat la mine (lolgic ca leo fi spus ceva gen "uiteo pe aia care ma place"). Eu merg uneori cu el cu autobuzul dar daca eusunt in spate el se urca pe la mijloc si invers (eu sunt prima in autobuz ca el urca la alta statie). nu stiu ce sa fac ca sunt moarta dupa el
Cv idei?

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Lasand basmele...de unde stii ca te place,nu ai vorbit cu el(de la emotiile alea de pustoaica pusa pe sex salbatic).Si nu ziceai tu ca e de la B, iar tu de la D? Acum e de la A, tu de la C? Eu daca as fi Giastin Bibar de 12 ani de Romania, nu m-as uita la Cloe, o fata de 12 ani disperata dupa mine, ci la tipele alea de clasa a 7-a cu sani.(ceva ce nu vezi la prepube(l=r)e.)

5 răspunsuri:
| andrada explică:

Daaa sa stii ca chiar mi-a fost

| NoChanceForUs a răspuns:

Hei Cloe, ti-a fost dor de mine?>big grin

| makeinVomaDRainbow a răspuns:

Lol, in primul rand NU TE MERITA! omg, straight face. ce te chinui atata sa te observe, nu`i poti cumpara dragostea, da`l in colo, e lumea plina de baieti (:, Be happy ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine e sa il ignori chiar daca iti va fi greu va fi folositor pentru mai tarziu si incerca sa umbli cu alti baieti sa vad nu iti pasa de el.e singura solutie care da rezultate...INDIFERENTA

| AndreeaOnusi a răspuns:

Am eu o idee si mie mi s-a intamplat si mi se intamla si acum draga eu am stat cu un baiat danny timp de 8 luni si dupa s-a bagat in relatia mea cu el verisoara lu iia spus tot felul de prostii si acum de fiecaredata cand trec pe langa el nici buna nu imi da dar acum am decis sa ramanem amici dar eu sunt moarta dupa el arata-i ca te merita sau ignora-l!