| ManTheMan8 a întrebat:

Deci de curand, fata de care imi place am observat ca pleaca acasa le acelasi drum cu mine. Si as vrea sa profit de cheatia asta, si sa o abordez. Atata m-amtot gandit cum si nimic. Adica nu stiu cum sa incep, si nu vreau cu clasica intrebare " ce mai faci " pentru ca o sa imi zica "bine". Va rog sa imi dati idei de niste intrebari.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In discutiile pe care le purtati pana acasa spune-i direct ca o placi si vrei o relatie cu ea.

| Clorox a răspuns:

Vai de capul tau...

| Mariuss134 a răspuns:

Salut! Nu iti pot da foarte multe informatii...dar daca esti o clasa mai inaintata si de exemplu scapati mai tarziu de la scoala o poti intreba „Heii, pot sa te insotesc?" iar dupa continuati voi conversatia. Daca zice nu si cum am zis este seara, inoptat ii zici „Scuze, voiam doar sa stiu ca nu ti se intampla nimic" Bafta!

| iordan00 a răspuns:

Ia o floare du-te cu curaj la ea si spune-i ca o placi, o sa o lasi uimita sigur iti va raspunde la fel, depinde si ve varsta aveti, daca sunteti mai mici la varsta atunci nu stiu daca va functiona, bafta