| Mrrrrr a întrebat:

Deci, e o poveste complicatasad. M-am mutat la o alta scoala unde s-a facut o noua clasa(adica nimeni nu cunostea pe nimeni, si s-a format la inceputul scolii). Toata vara am sperat ca in clasa asta sa gasesc un baiat dragut.Si chiar am "gasit". L-a inceput s-a aflat repede ca imi place de "Blondul"acela pentru ca eu sunt o fire directa(asta a fost cea mai mare greseala pe care am facut-o). Dupa un timp m-am imprietenit cu colegi doar cu el nu(era foarte inchis si vorbea numai cu un baiat). Apoi am aflat de la colegi ca el ma place dar nu dadea semn ca ar fi asa. Apoi un baiat care era prieten bun cu el mi-a zis ca Robert("Blondul")ma place.Am crezut ca am vreo sansa cu el si atunci nu mai mi-a placut de el, am inceput sa il iubesc!(stiti ca e o diferenta dintre a place si a iubii)Pana la urma l-am intrebat pe el iar el a raspuns ca "Nu".cryingAm zis ca o sa uit de el dar nu am putut...Mereu cand ii vad ochii aia frumosi ma indragostesc direct! A trecut un an si tot nimic.Acum nu ma mai bag deloc in seama cu el, nu am ce sa fac pentru ca imi pare ca vrea sa "tina metri"de mine.Chear astazi Doamna Diriginta ne-a mutat din banci si am nimerit exact langa el(nu pentru mult timp pentru ca dupa aia m-a mutat de langa el). Am observat pe fata lui "scarba" si supararea pentru ca sta langa mine.Tot incerc sa imi fac alt prieten dar nimeni nu ma mai artage, doar el.

Va rog ce ar trebui sa fac si va rog fara comentarii gen"cheama-l in pat sa ti-o traga"sad

Nu stiu sa renunt la el? Ar fi cel mai bine? Dar e foarte greu!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

E greu dar e bine ca tiai dat seama ca numia ai cf. o sa isi gasesti un pr pana l urma. pana atunci stai cu prietenele tale si distreazate simtete bine razi ask muzicaa vesela plangi si descarcate odata si o sa il uiti.

| LeoMessi38 a răspuns:

Ce ochi are? laughing

| Mrrrrr explică:

Sa incerc sa ma bag in seama cu el?big grinam uitat sa scriu asta

| Mrrrrr explică:

Si-lau mai placut fete din clasa si pe toate le-a ignoratwinking

| Mrrrrr explică:

Are ochii albastriismug

| UpInTheSmokeTour a răspuns:

Am patit si eu la fel cu o fata care era de la tara de la mine. Mereu incerc s-o uit dar nu potsad naspa.

| FlaviElena a răspuns:

Daca chiar iti place de el ar trebui sa incerci sa te imbrietenesti cu el sa vorbiti mai mult! sper ca te-am ajutat!