| reborn4x3 a întrebat:

Buna deci este o fata pe perioada cand era iubita celui mai bun prieten am vb mult despre diverse acum 4 luni ei s-au despartit si de o luna m-am indragostit de ea si am inceput sa vb mai putin pe mess deci ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Deeviiil a răspuns:

Faza ii ca EA a fost pretena[iubita]celui mai bun prieten al tau.Gandeste`te umpic.desi o placi tie ti-ar placea ca el sa-ti faca acest lucru? sincer nu cred. pune in balanta prietenia lui-si ea.Sau cere`i parerea si lui vezi ce zice daca este de acord. Asta depinde numai de tine.Intai vorbeste cu el, spune`i adev ca ai inceput sa tii la ea sa te atasezi de ea si ca ai vrea sa incerci sa fiti impreuna daca nu-l deranjeaza.asta depinde si cat de bun prieten tiiwinking Succes in ceea ce faci:*

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Mai vb cu ea ca e posibil sa nu te placa vezi daca se da la tine iesi cu ea pe afara ca fata in fata iti dai seama mai usor

| Barbaraaa a răspuns:

Buna happy

Eo cred ca ar fi bine sa o suni si sa-i spuni ceea ce simti! :d

| Daisy_9886 a răspuns:

Gaseste lucruri in comun si nu face greseala pe care a facut-o prietenul tau. Desi ar fi mai bine sa ii inpaci, prietenii adevarati asa fac. Dar fa ce vrei. big grin