| lwaryx33 a întrebat:

Bună, deci, este un băiat de care-mi place, şi se zvoneşte k si el mă place, dar de atunci de cand a inceput ( mentionez k toate fetele îl plac ) aproape nici nu se mai inteleg cu mine. El a fost intr-o relatie cu o fata, dar s-a despartit de ea - iar ieri seara mi-a spus noapte buna frumusiko.A doua ti, fata aceea cu care a fost el si-a schimbat foto de profil iar el a dat like si i-a dat un comment: Bestiala fata. nu stiu ce sa fac, il iubesc si mereu astept sa-mi trimita pupici si inimi, asta se intampla mai rar. Oare ma place? Cine imi da o idee ft. buna prin care pot ajunge impreuna cu el are un FUNDOI cat casa. Multumesc! Scuze de categorie, trebuie sa fi4 Familie si relatii, dar aceasta categorie e cea mai folosita Nu uita, primesti un FUNDOI cat casa dk ma ajuti. happy

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Vrei sa se intample totul repede si usor. Nu e bine,trebuie sa lupti ca sa ai ce iti doresti. Mai baga-l si tu in seama,nu il mai lasa doar pe el. Lasa-l sa dea comentarii,tu arata-i ca nu te deranjeaza, ai rabdare cu el, si incearca sa ii fii pe plac, sa comunicati mult, pentru ca asta conteaza cel mai mult intr-o relatie.

| LittleShyDevil a răspuns (pentru Djlsghtnquuw):

Foarte bine zis! happy

| lwaryx33 explică (pentru Djlsghtnquuw):

Pai de cele mai multe ori spune brb. Ma rog, nici chiar de multe ori.

| Djlsghtnquuw a răspuns (pentru lwaryx33):

Aştepti pana revine, si vorbiti. Sau cere-i numărul

4 răspunsuri:
| Rares311 a răspuns:

Da da bine zishappy