| pandaX3 a întrebat:

Deci...Este un baiat in fosta mea clasa(Acum sunt la alta scoala) de care imi place foarte mult. In clasa ne tachinam si faceam gume tot timpul. Am observat ca tine la mine, dar...
Acum vorbim mult pe mess, si mi-a zis ca ma iubeste ca pe o sora. Insa.eu vreau mai mult. Oricat de ciudat suna, sim ca e cel mai bun prieten al meu. Adica, ne cerem sfaturi, ne distram, etc...
E un baiat sensibil, foarte dragut, ce mai. exact tipul meu :X
Cand stam pe mess, vorbim despre tot felul de chestii, insa nu stiu de ce, d la o vreme imi raspunde doar srtict la intrebari, buna-pa, si cam atat.

Nu stiu cum sai atrai atentia, vreau sa am o relatie cu el, fie si de prietenie :X

Răspuns Câştigător
| crys_8518 a răspuns:

Ce ar fi daca l-ai intreba dc s-a racit asa fata de tine...si daca incepe sa fie iar ca la inceput adica vorbe glume etc strecoarai printre cuvinte si sentimentele tale ...succes:*

1 răspuns:
| So Good a răspuns:

Sincer intreaba-l direct daca vrea sau nu sa fie cu tinewinking incercare moartea nare