| Marya_Emma_1997 a întrebat:

Buna!;-*
Deci,este vorba despre un baiat,putin mai mare ca mine si nu stiu ce sa cred, daca ii place de mine sau nu.Pana acum o luna ma aducea acasa,dar dupa un incdent la care am fost amandoi de vina nu ma mai aduce...cryingcryingcrying
Imi da bluza lui cand imi este frig si vorbeste cu mine ca si cum as fi iubita lui,in fine nu cu iubi si chesti,vorbeste mai elevat sa zic.
De multe ori vine si se aseaza langa mine,ma intreaba "ce ai?" sau "ce faci?",chestii,sau isi aseaza mana pe mana mea cand stau mai cocosata si caut o melodie pe telefon,si cateodata ma ia de gat si vorbeste cu mine.P.S. MA INTIMIDEZ SI NU STIU CE SA MAI ZIC happy
Am aflat de la el ca ma are la Favorite in telefon,PRIMA!

Chestile de mai sus cu mana sau vorbitu' le face numai cand fosta lui iubita care tocmai a venit din vacanta din Portugalia,e prin preajma.Ea e geloasa din cate vad, dar nu recunoaste.

Ce sfaturi imi dati si cum as putea sa il aduc mai aproape de mine? P.S. este Balanta si eu Taur

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu vrea o relatie serioasa. Vrea sa isi faca prietena geloasa prin gesturile facute cu tine.La ei nu merge relatia.Parerea mea este sa il respingi.Sa nu accepti o relatie cu el.Nu este statornic in relatie.La un moment dat vei ajunge si tu in situatia prietenei lui de acum.Si nu cred ca iti va place.Un sfat prietenesc.Succes.

3 răspunsuri:
| bybyshor18 a răspuns:

Daca te placea iti propunea ceva pana acum...dar daca face asta doar cand fosta e prin preajma inseamna ca vrea sa o faca geloasa si chestii de genu...:-psi te-as sfatui sa il lasi balta... daca te placea nu mai exista o altawinking