| Nikoooooooo a întrebat:

Buna deci eu i-am zis sa ma lase in pace sa imi vad de viata mea sh el a zis ca nu vreau ca eu te vreau pe tine, sh a zis ca imi dedica o melodie, mi-a dedicat melodia Tot pe ea-Parlament adica ce pot intelege? tine la mine sau isi bate joc de mine dupa ce ne-am desp din cauza lui ca facea anumite gesturi cu o colega, adica o lua in brate etc...

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Nikoo eu ti-am spus ieri ce sa faci, sa-l intrebi direct ce are de gand. Daca se mai `joaca `cu ea nu-l mai baga in seama este doar un fraier.

1 răspuns:
| CrazyYoyo a răspuns:

Bunahappy nu imi dau exact seama:
1. poate chiar tine la tinebig grin deoarece daca nu tinea te lasa sa pleci dar daca spui ca ti-a facut si dedicatie.
2. poate ii place colega si te place si pe tine si nu stie pe cine sa aleagalaughing
3. poate ti se pare si eu cand eram cu un baiat el mai lua si alte fete in brate dar pana la urma poate si tu iei alti baieti in brate (prieteneste) incearca sa nu fi geloasakiss
Iti urez succesbig hug
Si sper sa-mi dai fundita puppy dog eyes