| Nikoooooooo a întrebat:

Buna deci eu m-am despartit de prietenul meu de cateva zile, este in clasa cu mine, suntem in a9a, si dupa ce ne-am desp el la scoala ma evita dar azi un coleg mi-a zis ca pacat ca ne-am despartit, si azi am inceput asa cica sa ne "certam" si dupaceea imi lua apararea in anumite momente sh cand vb cu el ma privbea direct in ochii sh ii sclipeau sh etc... oare ma mai iubeste? eu l-am iubit mult sh el stie acest lucru, oare se mai poate salva cv? Noi 2 ne-am certat pentru ca el cu o colega facea anumite gesturi, o lua in brate etc, iar dupaceea am aflat ca fata aia nu ma prea suporta sh ea a facut acest lucru pentru a ma face geloasa.Deci ce sa cred pana la urma? sfaturi pls...

Răspuns Câştigător
| Sufletzelmicutz a răspuns:

Probabil ca el inca te iubeste sau stie ca tu il iubesti foarte mult si cu toate ca el nu te place tine la tine (Am si eu 2 colegi care sunt in aceeasi situatie ea il iubeste enorm, iar el nu dar cand este cu ea ii tine apararea deoarece stie ca ea il iubeste.Ea a aflat ca el este indragostit de cea mai buna prietena a ei (tot colega) si incearca sa renunte la el) Incearca sa pastrezi relatia de prietenie cu el deoarece puteti fi iarasi impreuna. Sper sa te ajute happy

1 răspuns:
| vladmR a răspuns:

Vorbeste cu el si intreaba-l daca mai simte ceva pentru tine