| Beebytza a întrebat:

Buna happy deci... fetelor, voi despre ce mai vorbiti la tel in general cu pers iubita nu stiu, el vorbeste mereu dar eu tak ca tuta aia nu prea am ke sa-i zic. despre ke sa vorbimthinking cred ca am cat vorbit tot ke era mai important. de spus cat de mult il iubesc ii spun mereu.chestia e ca noi vbm pe fiecare seara la tel pana >dimineatabatting eyelashesbig grin

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Intr-o relatie fiecare isi asuma un rol diferit de obicei; el e vorbaret, rezulta ca tu trebuie sa fii mai timida, caci el compenseaza pentru amandoi.

Eu zic ca si vorbaria lui multa te blocheaza.

| giuly a răspuns:

Vorbiţi despre jocuri video şi maşini.

| ViseleSuntSacre a răspuns:

Si nu te-ai plictisit sa tot vorbiti mereu?laughing
Eu, sincera sa fiu, nu prea am vorbit la telefon cu fostul meu prieten, dar pe mess toceam butoatenele tastaturii, asta pentru ca dadeam dintr-un subiect in altul.
Vorbiti si voi despre ce ati facut, povestiti. tongue
N-am idee.
Si nu cred ca daca el vorbeste prea mult te poate bloca, din contra, aveti motive de vorba, implica-te si tu mai mult in acea discutie.

spor!:*