| Beebytza a întrebat:

Buna deci... fetelor, voi despre ce mai vorbiti la tel in general cu pers iubita nu stiu, el vorbeste mereu si ma face sa ma simt bine dar eu tak ca tuta aia nu prea am ke sa-i zic.chiar el a spus sa mai zic si eu kv. dc takstraight face despre ke sa vorbim cred ca am cat vorbit tot ke era mai important. de spus cat de mult il iubesc ii spun mereu.chestia e ca noi vbm pe fiecare seara la tel pana dimineata >

3 răspunsuri:
| ioanna_5708 a răspuns:

Spune-i preferintele tale in diferite domenii,ce astepti de la el, iar dupa ce acestea au fost spuse, lasa totul sa vina de la sine.Esti norocoasa ca ai dobandit un baiat care este atat de dornic sa comunice cu persoana iubita.

| gigiro a răspuns:

Tu taki, pentru ca nu stii sa vorbesti.Lipsa de cuvinte,inseamna vocabular sarac, inseamna putina lectura, lipsa de imaginatie. Vorbitul la telefon pana dimineata.inseamna ca ai bani multi.si ca nu ai timp de scoala...

| Alexandra_4047 a răspuns:

Citeste o carte de Sandra Brown, si ai sa ai ce sa vorbesti cu el!laughingBaftawinking