| andreeayoyo a întrebat:

Deci, ieri am fost la o pizza cu diriga si clasa, cand sa plecam am aflat ca unui baiat ii place de mine, apoi prietena mea cea mai buna s-a dus sa-l intrebe fara sa stiu eu daca vrea sa stea cu mine. El normal ca a zis da.Ne potrivim ceva.ceva...adica eu sunt pistruata el e pistruat, ma cheama Andreea il cheama Andrei.Imi place unpic de el ce sa ii spun da sau nu? FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand as vrea sa iti spun ca ar trebui sa avem iubiti si iubita pe la varsta de 13-14 ani iar viata sexuala de la 18 in sus! dar nu trebuie sa te framanti atat pentru un baiat; pentru ca poate nu merita pentru ca o sa te raneasca! de ex eu vorbeam cu asa zisu meu iubit(16ani am el 17 si 3 luni) ziceam ca prietenul lui e urat iar el mi-a zis,, tu esti urata,, de atunci nu am vorbit cu el dar in fine pentru ca andrei este diferit! doar pentru ca aratati aprox la fel nu inseamna ca sinteti compatibili scumpi! hihihi glumeam! revenind la baiat este tot un baiat care ma place atat de mult incat a zis,, esti atat de draguta te-am visat aseara,, stiu straniu un copil ciudat este un tocilar! am o coada mare la usa mea dar nu accept baietii, ma rog asta este parerea mea! dar ai putea sa ii spui lui andrei ca te-ar interesa sa fiti prieteni iar dupa 4-5 luni o sa-ti dai seama singura ce sa faci! PS. daca este obraznic si badaran termini relatia pe loc sa nu suferi mai mult! 1 bafta!(funda plz plz?)

7 răspunsuri:
| Daisukee a răspuns:

Nu cauta unu cu bani big grin

| MMihai a răspuns:

Dă și tu cu banu, ce să îi spui! //// Dacă îl vrei îi spui da, iar dacă nu îl vrei îi spui nu, și gata.

| iulia_7948 a răspuns:

Daca va cheama la fel si aveti pistrui inseamna ca va potriviti?laughing) haha, ce simpatic, mai ai de mancat. trebuie sa va potriviti la caracter, hobbyuri etc. of.dar voi sunteti copii, aveti voie

| Rux_4388 a răspuns:

Pai daca uh crezi ca iti place de el si o sa va intelegeti incerca incercarea moarte n-are succes...:X

| Lummy a răspuns:

Pai vb si tu cu el, daca i-a zis colegei tale ca vrea sa fie cu tine inseamna ca ii place de tine si nu ar fi corect nici fata de tine, nici fata de el sa nu aveti o discutie serioasa din care sa ajungeti la o concluzie. daca si tie iti e drag de el...succes in relatie :d

| XNitroX a răspuns:

Pai daca tie iti place putin de el gandeste-te ce crede el despre tine, iar dupa ce te-ai gandit bine incearca sa ii spui ce simti

| ZuzaaTaa a răspuns:

Daca il placi fi cu elwinking