| andreeaaa1 a întrebat:

Deci imi este rusine sa ma sarut cu cineva in fata tuturor de la scoala si avand in veder ca o sa urmeze primul meu sarut... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlexSadik a răspuns:

Banuiesc ca ai prieten si daca ti e rusine si mai este si primul sarut nu cred ca ai putea sa i zici "vino cu mine" el ar trebui sa zica asta Uite un pont cand te duci la scoala te duci mai devreme si zici si tu si de obicei sunt ore sau este super pustiu si atunci doar voi 2 lucrurile vorbesc de la sine, nu e mare pregatire aaa si daca este urgent SUBLINIEZ! trebuie ca intre voi sa existe comunicare sa vorbiti orice sa aveti puncte comune ca altfel nu vei saruta niciodata DAR in cazul tau astepti o ora de sport si cand pleaca toti iti incerci norocul sau il iei inima in dinti il iei de mana si il bagi in toaleta fetelor sau ii faci semn sa vina sau pe scara profesorilor dar este mai riscant ai grija sau pur si simplu in clasa dar sa prindeti un loc mai retras intr o pauza cand sunt multi plecati pe afara gasesti tu asa ca sper ca te am ajutat si sper ca primesc si o funda... doar sper

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pai doar n-o s-o faci in fata tuturor la scoala (ar fi de prost gust si vulgar). O sa asteptati pana sunteti doar voi doi undeva pentru sarut (ma indoiesc ca sunt permise macar in scoala).

| smile a răspuns:

Pai scapa de aceasta rusine. gandeste-te ca sunteti doaar voi doi si ca restul persoanelor nu sunt.succes.fundita?happy

| mary123 a răspuns:

Pai n-are rost sa-ti faci griji. Daca intr-adevar iti place acea persoana, nici n-o sa stii ca ar fi cineva pe acolo. La mine asa a fost, chiar daca si eu eram incepatoare, am si uitat ca se holbau nu stiu cate babe la noi laughing. Imagineaza-ti ca ia fi numai tu cu el, si concentreaza-te pe sarut.

Sper ca te-am ajutat.

| CARMENCITA a răspuns:

Nu te saruta in fata scolii cu prietenul.Nici eu nu ma sarutam cu prietenul meu in fata liceului decat pe obraz sau rar un mic sarut pe buze.Nu ca-mi era rusine ci ca asa consideram eu.Ne sarutam cand ne intalneam.In nici un caz la scoala.

| DeniAli14 a răspuns:

Stai linistita nu te avanta in mister. Atunci cand vei primi primul tau sarut incearca sa nu te rusinezi si sa fii calma. Lucrurile se vor desfasura in ordine. Nu iti fa griji, toate au un inceput.

| Geocap a răspuns:

Pai daca ati este rusine in fata tuturor incearca intr-un loc mai retras mult noroc funditabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te faci miiică mică mică și te pupi cu el în altă parte. N-o să-ți iasă chestia aia numită "sărut" din prima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Controleaza-te si fara rusine...tongue

| maria467 a răspuns:

Si mie imi este rusine sa ma sarut dar cred ca intr-o buna zii va veni momentul de a saruta pentru ptima oara