| kiiid a întrebat:

deci. îmi place de un băiat. eu am 14, el 17... ne cunoaștem de pe facebook, dar avem mulți prieteni comuni și dacă chiar vreau, avem posibilitatea sa ne vedem. am aflat că multe fete îl plac. și cred că n-am nicio șansă la el. se poartă frumos cu mine. pe mess cu :* si >big grin

Răspuns Câştigător
| XDeNdyZ a răspuns:

Pai depinde cum arati tu adica chiar daca te-a vazut in poze fata in fata v-ati vazut sau la web depinde poate daca te vede s-e va indragosti te tine nu stiu cum sa iti explic mai bine dar nu renunta daca el se poarta frumos inseamna k te place si el daca o sa-ti fiu de ajutor funda daca nu nu imi dahappytongue