| anonim_4396 a întrebat:

Deci îmi place foarte mult de un băiat, iesim împreună, vorbim mult chestii de genul. Doar că el încă ţine la fosta straight face, trecut atâta timp si încă o iubeste :-

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Sustine-l! Sentimentele nu trec asa usor, mai ales pentru unii dinte noi.
Fa-l sa rada, fa-i complimente, fiti apropiati si ai rabdare, o sa-i treaca!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu forta lucrurile, ai rabdare.Inseamna ca nu e genul care uita usor o relatie si trebuie sa apreciezi asta.

| Maxim96 a răspuns:

Spune-i ca tii la el si ca-l placi si vezi ce-ti va raspunde. Apropriete mai mult de el.

| addelyna2014 a răspuns:

Apropie-te mai mult de el si fa-l so uite pe fosta lui

| AllyutSsa a răspuns:

Buna happy
Pai...te inteleg perfect straight face Am patit-o si eu odata dar la mine nu a iesit deloc frumos...
Revenind
Eu te sftuiesc sa fi langa el, sa il ajuti sa o uite, pentru ca dupa un anumit timp el va realiza ca i-ai fost mereu alaturi si s-ar putea sa iasa ceva frumos intre voi happy Si un lucru important ar fi sa ii dai timp, sa nu il faci sa ia decizii pripite pe care le va regreta, asa se va indeparta de tine.
Eu iti urez succes si mai ales rabdare happy

| CollorDreams99 a răspuns:

Mda..am trecut prin ceva asemanator..eu zic sa vorbesti cu el. Spune-i ca il placi, vei vedea te vei simti mai ok dupa, dupa vezi cum reactioneaza.Stiu iti e rusine dar incearca. :*
Mult succes