| Emma a întrebat:

Buna!
Deci...nu vr sa ma luati la misto!
Dc "li se scoala" baietilor dimineata?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pbb din cauza faptului ca in timpul somnului nu poti urina...si`n timpul zilei cand te abtii de la urinat iti sta tot "sculata".

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alina. a răspuns:

Pentru ca trebuie sa urineze...

| KiduJoJole a răspuns:

Cne stie ce`au facut seararolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| disturbed a răspuns:

Din cauza mediului hormonal favorabil activitatii sexuale. Mai cu alte cuvinte ard hormonii in el.

| Pho3nix a răspuns:

Pentru ca trebuie sa se spele pe dinti.

Doamne, ce probleme ai si tu.

| cossmy a răspuns:

Iti raspund cu o intrebare: dc te intereseaza pe tine?big grin Inseamna ca dimineata e cel mai ok sa faci o treaba, ca e deja ca parul si o simti pana in strafundu sufletuluilaughing

| Narfundo a răspuns:

Atunci suntem in putere.

| FunkYboy a răspuns:

Uite:nu e la misto, deci te rog sa ma crezi.
In cazul in care are partenera poate fi din cauza partenerei, daca nu are, poate fi din cauza a ceea ce a visat noapteawinking. Oricum la multi li se intampla asta.Mai poate fi si din cauza hormonilor.

| Gosh. a răspuns:

Le e dor de partenera whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce te intereseaza, lol?

| Derye a răspuns:

E o actiune ce se petrece fara voia baietilor. E semn de potenta.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ca sa faca PIPI.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine profită și nu-ți mai pune atâtea întrebări...