| anonim_4396 a întrebat:

deci sa incepem cu inceputultongueMa numesc Mirela am 19 ani si sunt cu un baiat de 4 ani.Fratele meu mi-a facut cunostinta cu el si pot sa spun ca m-am indragostit de el imediat de vocea lui, de ochii lui, de felul cum vorbea, deci ma inebunise inca din prima clipa de fapt sentimentul era reciproc.de ce spun ca m-a inebunit de prima data, pentru ca cand am facut cunostinta cu el mai eram cu 2 fete si dupa ce a plecat el una din ele mi-a cerut numarul, si muream de draci eram foarte nervoasa agitata nu stiu ce era cu mine.in fine eu i-a spus ce vrea prietena mea si el nu a acceptat sa-i dau numarul si mi-a spus clar "Mie de tine imi place, nu de ea". au trecut 4 ani de atunci si suntem inca impreuna, ne iubim foarte mult si pot sa zic ca foarte rar mai oti gasi baieti ca el. dar. toata lumea vrea sa ne despartim pana si sora si fratele lui...La inceput nu mi-a pasat dar acum imi este putin teama ...si nu stiu de ce ma simt nesigura. vi s-a intamplat vreodata sa va despartiti de persoana iubita din cauza barfelor si a persoanelor ce nu va vor impreuna? Multumesc pentru sfaturi. pwpici:X

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Numai cine e invidios pe fericirea voastra vrea sa va desparta dar daca nu dati importanta barfelor veti reusi sa ramaneti impreuna, aveti incredere unu in altu si ignorati barfele

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Crezi in Dumnezeu? Si crezi ca El poate lucra in viata ta/voastra?
Pot fi furtuni cat de mari in viata voastra, daca va puneti fundatia pe o stanca solida, nimic nu va poate clatina casa.

| OnlineZ a răspuns (pentru Zenithf):

Ai dreptate atat timp cat il iubesc si ma iubeste, sunt sigura ca nimic nu ne poate desparti.Multumesc mult pentru sfatwinking

| Castiel a răspuns:

Afla de ce vor asta cu adevarat si daca e vorba de barfele care spun ca te inseala incearca sa investighezihappy dar AI GRIJA sa nu dai cu picioru la o relatie frumoasa ai mare GRIJA!

| OnlineZ a răspuns (pentru Castiel):

Eu sunt sigura ca el nu ma inseala. s-a auzit odata ca iubitul meu a fost la nu stiu ce fata in prima zi de Craciun si ca este cu ea de mai bine de 2 ani putea fi credibila chestia asta dar cand a zis prima zi de Craciun, mi-am dat seama ca nu este adevarat pentru ca el a stat la mine toate cele 3 zile si nu a fost plecat nici un minut de langa mine.Niste vorbe proaste scoase doar sa faca rau.nu stiu ce are cu mine fratele lui deoarece el nu stie nimic despre mine decat ca ma cheama Mirela si atat.sadsad...