| DiazAndreea a întrebat:

deci vine Valentine-s Day, ok, dar prietenul meu, iubitul meu zic ca ar trebuit sa sarbatorim de Dragobete ca e cv mai romanesc. in fine, eu veau sa pregatesc ceva si de valentine s day, o surpriza ceva. vreau idei!
si cadou m-am gandit sa merg la un magazin foto si sa scot o poza mare cu noi, mai bine zis un tablou modificat.ce ziceti? am nevoie de idei

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Foarte frumos! Orice primit de la persoana apropiată mă atinge la inimă.

16 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Iubitul tau e un sarac si un zgarcit. de ce sa investeasca bani in tine si de valentin si de dragobete, cand te poate convinge usor sa sarbatoriti doar dragobetele ca deh, e romanesc. chestia ca valentines e comercial si furata de usa, e doar o scuza a saracilor si zgarcitilor.

| DiazAndreea explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Da inainte bine ca puteati trai doar cu dragobete ...pana acum ceva timp nici nu stiati de valentine-s day sau de halloween. fiecare cu ideile lui

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru DiazAndreea):

Pe vremea aia nu erau bani, pe vremea aia daca aveai mamaliga si ceapa pe masa erai boier.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce cadouri plicticoase, tablou, poze rame, care cand va desparititi le aruncati la gunoi. mai bine imbracate sexy si ofera-i o partida nebuna

| DiazAndreea explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Vezi-ti de treaba ta... disperatule

| Alexandru0007 a răspuns:

E o idee buna

| Azµre a răspuns:

Da așa am primit și eu acum 4 ani de valentines day!

| DiazAndreea explică (pentru Azµre):

Pai si..cum ti s-a parut cadoul?

| DiazAndreea explică (pentru Azµre):

Sper si eu sa il atinga la corazon. mersi

| Azµre a răspuns (pentru DiazAndreea):

Foarte frumos! Orice primit de la persoana apropiată mă atinge la inimă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tablou modificat? Mai bine un album foto cu voi, nemodificat, ne-photoshop-at... cat mai natural.

| DiazAndreea explică (pentru anonim_4396):

Sa ma explic, o poza ca si cum ar fi facut un portret facut din creion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu mergeti amandoi printr-un parc unde se fac portrete in schite de artisti?

| DiazAndreea explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca nu se fac pe aici

| Generalul a răspuns:

Poti sa incerci cu o caricatura sau un portret dupa poza, la www.comanda-caricaturi.ro

| cicika a răspuns:

Eu la fel vreau sa scot o poza mare si inca o jucarie micuta de plus eu cred ca va fi minunat!

| bogdhanel a răspuns:

Eu zic sa-ti iei un baby doll happy. sau ceva sexy si sa ii faci un alt tip de surpriza. crede-ma se va bucura mai mult.