| anonim_4396 a întrebat:

big grinEu am o prietena care imi este frt draga si ii place de un baiat iar eu incerc sa o ajut.Cred ca lui ii place de ea da nu are curaj sa zica...Am incercat de o groaza de ori sa aflu daca baiatului chiar ii place de ea dar n-am reusitsad...Asa k va rog sa-mi dati idei cum sa-l fac pe baiat sa spuna adevaru...plzzz DAU FUNDA GARANTATbig grin

1 răspuns:
| gianina14 a răspuns:

Nu are de ce sa-ti spuna tie adevarul asa ca prietena ta trebuie sa-si faca curaj altfel nu va afla nimic. Tu poti doar sa-i intrebi pe prietenii lui, sau a va juca "adevar, provocare sau procent" si doar asa sa aflii. Sau daca el se uita dupa ea, o baga in seama, glumeste cu ea etc, inseamna ca si el o place. Bafta in aflarea adevarului... Fundita?