| totEU_9066 a întrebat:

Buna dim TPU am o intrebare big grin ca de obicei tongue
Acum 15 min am vorbit cu baiatul care imi place a venit la noi acasa sa-l astepte pe asta cu care sunt impreuna sa mearga la munca., acum sincer va spun ceva pana s-a inbracat asta cu care is am stat la o cafea cu astalalt
Ori pentru ca eu n-am dormit toata noaptea ori mii se pare ca ii place de mine am urmat cateva sfaturi din intrebariile trecute si iaca ce boacana am facut
Din vorba in alta am ajuns sa discutam de persoana pe care am vreao langa noi si nah eu am zis ca daca asta cu carre sunt ar fi asa si asa si am inceput eu sa zic si la un moment dat am zis dar tu? si el s-a uitat in ochii mei dar foarte al naibii de adanc ca ma ia cu fluturasi cand ma gandesc, "As vrea sa fie ca tine, chiar imi placi" :o:O:O:O:O si eu am ramas fara cuvinte surprise credeam ca visez cu ochii deschisi :-o intre timp ce eu eram socata el s-a apropiat si m-a sarutat pe frunte si pe obraz si mi-a pus ambele mainii pe fata ca si cum ar vrea sa ma sarute si se uita in ochii mei cu ochii aia ai lui negrii :O doar ca nu a mai apucat ca a venit asta cu care sunt crying
Ce credeti ne-am indragostit unul de altul sau e doar visez cu ochii deschisi :O:O:O FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Probabil sa fie doar o atractie fizica fata de el. cat despre el, clar ca te iubeste!
tu.trebuie sa analizezi atent situatia in care esti.cat despre cea in care vei fi nu e problema,fiindca dupa ce a facut e clar ca e un tip romantic,visator, caruia ii place sa faca totul la momentul oportun, intr-un mod mai diferit. daca intelegi ce spun.
ai grija de tine si de ceea ce faci!
funda?tongue

8 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Totul e sp! daca el si-a luat inima in dinti si si-a tradat prietenul, u dc sa nu faci ceva... dintr-o poveste in alta sp si u ca ai vrea ca persoana iubita sa fie ca el.incepe si u cu indirecte vezi c iese. dupa c sp(chiar am urmarit intrebarile tale) t merita mai mult ca celalalt! meritzi o a doua sansa!
as vrea sa aud d bine, ca esti fericita!
in c tara esti?

| mihaibr11 a răspuns:

Salut! O atractie exista sigur, dupa cum descrii tu scena e foarte posibil sa fie mai mult! Vezi cum faci si mai vb cu el pentru ca, daca asta vrei, ai o usa deschisa happy Intreaba-te ce vrei si dupa aceea, fara emotii, "actioneaza" happy

| Muppet a răspuns:

Prietenul tau actual o sa fie foarte dezamagit daca o sa afle [-x

| totEU_9066 explică:

Crezi :O?

| totEU_9066 explică:

Ramona citeste intrebarile mele de dinainte si vezi daca el va fi dezamagit sau eu sad

| MadnessCaffe a răspuns:

Si tu esti trista ca nu te-a apucat sa te sarute ca sa il inseli pe actualul nu? sad Imi vine sa cred ca esti o... dar nu zic ce. eu zic sa ii spui de pe acum actualului, ca tie iti plac 10 baieti cand il ai pe actual oh go on

| MadnessCaffe a răspuns:

Ba, voi aveti orbul gainilor? Voi nu vedeti ca ea e trista ca nu a apucat sa il insele pe actualul.A specificat CA E CU CINEVA, si la sfarsit se plange ca nu a apucat sa o sarute ca a venit actualul (care nu are nici o vina si o iubeste).Si voi mai dati si sfaturi aiurea, sa se desparta de actualul sa se duca la ala, de parca stiti voi de cat timp sunt ei 2 si alte chestii.Nu e ca si cum ai da din degete si gata. Daca ei nu ii pasa de sentimentele actualului e o mare... (considerati voi).Hai sariti cu stupizi si nefolositor.

| pissi_8742 a răspuns:

V-ati indragostit unu de altu sigur.iel se pare ca te place si iel