| mgtow a întrebat:

Buna dimineata, ieri din nou am inceput o discutie asa haioasa cu maicamea in fine... ii ziceam ca sa imi gaseasca ea o prietena laughing si imi spunea ca daca imi gaseste ea apoi daca o sa am probleme cu fata, pe ea (maicamea) o voi invinovati si zice sa imi caut eu. Ultimul cuvant care i l-am zis a fost (am glumit mai); voua v-ar placea ca mama voastra sa va gaseasca o fata ca prietena? sau un baiat daca e fata la parinti.

9 răspunsuri:
| rucsy_7574 a răspuns:

Sincer nu prea laughing ea poate sa imi caute pe cineva de care sa ii placa exteriorul cum ar fi. iar de interior am eu parte laughing poate o fi ceva psihopat mai stii? laughing in cazul asta trebuie "tunat" si pus cu botu pe labutze laughing heii glumesc laughing s`o luam incet. ea nu imi cunoaste gusturile decat la aspectul fizic eu trebuie sa aleg pe cineva in functie de comportament de gandire si de cum ma simt cu el cand e langa mine astea sunt printre putinele sentimente pe care pot sa le simt doar eu si nu altcineva. Oricum interesanta intrebarea ta big grin laughing

pupiii :*

| marrr a răspuns:

Du-te la Nora pentru Mama.

| lola a răspuns:

Oh, dear God! nuuuuulaughingDesi despre comportamentul unui baiat de obicei avem aceleasi pareri dar nu m as risca sincer:d

| Annye_2425 a răspuns:

Asa ocupat esti incat iti pui"secretara" sa ti caute prietena? eu una nu ma risc sa mi caute mama prieten ca cine stie ce mi aduce n casalaughing

| kidboo a răspuns:

Omule dar ce mama ai:s

| Deddu a răspuns:

Nulaughing clar nulaughing ma descurc si singurahappy doar trebuie mie sa imi placa de el nu maicamiilaughing s`apoi mai stii ce panarame imi aducelaughing (nu ca nu ar avea gusturi bune daoh go on) mai bine lasalaughing

| ZaMbArIcI_4577 a răspuns:

Nu normal...cin stie ce cocalar imi aduce in casa...doamne

| Lluvia_8369 a răspuns:

Sincer nu pentru ca nu stie ce gusturi am [ si fizic si interior happy ]. Cum a spus si ZaMbArIcI poate imi aduce unu fain da cocalar laughing [ in cazul meu e tusika mea pentru ca[,] cu ea locuiesc happy ]

bye happy

| kissmy_7210 a răspuns:

Buna!happy depinde de ce fel de om e maicata, daca stie sa aleaga e bine, eu nu as refuzao as incercahappy incercarea moarte n-arewinking