| Alexandru_8811 a întrebat:

Buna dimineata TPU! Din nou sunt nevoit sa apelez la acest site.prietena mea de 17 ani, dupa al doilea act sexual, i-a venit ciclul menstrual intr-o cantitate foarte mica si ...de culoare maronie. puteti sa-mi explicati ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| b342 a răspuns:

Na`re nici o legatura. cand ciclul menstrual apare mai intai e de culoare maronie, dupa aceea rosu cum stiti voi. in fine. puteai s`o intrebi pe ea laughing sa vezi ca`ti explica. dar nu conteaza oh go on. NU te speria! nu`i nimic daca vine maroniuwinking e normal cand incepe. si normal ca e cantitate mica pentru este la inceput. cand devine rosu atunci curge o cantitate mare. Sper ca te-am lamuritwinking.
P. S.tonguee bune. de ce n`ai intrebat`o pe ea? laughing
Pa, pa.
;*

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atata timp cat ati folosit prezervativ de fiecare data, nu cred ca se pune problema de sarcina (risc mult prea mic). pare mai degraba o dereglare hormonala, probabil din cauza faptului ca prietena ta are o varsta mai mica decat varsta minima recomandata pentru inceperea vietii sexuale. Trebuie sa o vada ginecologul.

| b342 a răspuns:

Ba anonime ai tu asa ceva de comentezi?
Gura! vezi ca eu stiu mai multe dintr`o chestie n`o spun pe site. dar cred ca se intelege. Are un cur imflamat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are un ovar inflamat. doctor, pastile, asta daca vrea pe viitor o familie cu copii. PT BEATRICE- dupa o perioada nu mai e asa normal, asta e la inceput. secretia maronie indica o problema a ovarelor. ascultati o tanti mai mare si cu experieta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este pentru prima data sau ad doua oara cand faceti e clar dar nu trebuie sa va speriati pentru ca nu se va intampla nick rau... cel mai bine e sa mearga la un doctorhappy