| NoNameUniverse a întrebat:

Bună dimineața tuturor! Mai scrisesem acum vreo lună jumătate in legatura cu o fată pe care o cunoscusem prun intermediul muncii, îmi trimisese cerere de prietenie pe Facebook,am vorbit sa me întâlnim, nu a venit la prima întâlnire (un fel de tactică), la a doua a venit, ne-am înfierbântat vreo 40 minute dar evita sa avem contact, preludiul a fost foarte intens și la final a cedat...Am avut un raport normal, de vreo 10 minute. Am continuat sa vorbim, ne întâlnisem iar unde lucra ea si într-un final am iesit din nou, de data asta eram atat de motivat încât am dat viața peste cap la amândoi, preludiu epic, 30 min si raportul de vreo 40 min,ea a avut orgasm, hainele pe noi erau fleașcă și plutea un sentiment o emoție puternică. Am mai ieșit odată fără sa putem face sex, iar încă o dată cu aproape același deznodământ, ultima data mi-a luat tricoul sa-l spele, pune poză si melodie în contextul în care trebuie sa mi-l dea dar il vrea ca amintire. In același timp după ce eschivează cum nu am mai văzut, recunoaște prin sms ca e îndrăgostita de mine, dar nu vede ca un lucru pozitiv ca noi sa ieșim. Eu am 30+ ea 20+, eu sunt căsătorit si am copil, ea e singură si are copil. Cred ca m-am îndrăgostit naibii, ca nu mai dorm, nu mai mănânc ca lumea de vreo 2 săptămâni, acum lucrează lângă mine, ii vad mașina. Ne-am mai văzut asa pe fugă, era cu copilul, am atins-o pe braț si a reacționat gen :pffff, iar atingerea asta, cum ca ar avea fiori când o ating si o sărut. Intreb:poate juca teatru (eu nu cred, o simt) sau e totul real si e destul de matura sa se abțină sa nu ne mai facem rău?
I-am zis într-un mesaj la care nu mi-a răspuns ca rămâne un foc al meu si nu mai insistat dar las totul la mână destinului. Nu a raspuns dar a doua zi like pe tik tok. Cine ma poate ajuta sa trag o concluzie din aventura asta ce pare ca mi-a si ne-a dat un pic lumea peste cap? Mulțumesc mult anticipat!

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti chiar prost, ai acasa sotie si o inșeli, rusine mă, ce naiba cauti cu una de 20 de ani? Daca afla sotia ta ca o inseli cum crezi ca se va simtii? Daca sotia ta ar avea amant tie ti ar plăcea? Ar fi bine sa afle sotia ta de amantă si sa va dea un sut in fund ca asa meritati.

| Violleta2022 a răspuns:

Crezi ca merita sa-ti distrugi familia pe care o ai, pentru o amarata de pasarica pe care o ai si acasa, dar esti prost ca nu stii sa o exciti, ca sa primesti ceea ce iti doresti?

| NoNameUniverse explică (pentru Violleta2022):

Cu nevasta avem cam același raport la pat, mai rar dar tot cu orgasm și tot intens....nu știu ce dracu e cu mine?, dacă imi pică cineva cu tronc, devin prea pasional, mă văd, dar imi e al dracu de greu sa ma controlez..cine nu cunoaște sentimentul nu înțelege

| Violleta2022 a răspuns (pentru NoNameUniverse):

De ce troncul ala nu-ti pica pe nevasta-ta, care-i femeie pe care se presupune ca o iubesti cel mai mult?
De ce nu discuti cu ea sa va imbuntati-ti viata sexuala?
Curvaraseala tine de mentalitatea omului, care nu-si respecta paratnerul de viata si nu da doi bani pe familia lui.
Nu ai nevoie sa cusoti sentimentul ca sa intelegi ca ceea ce alegi cu buna stiinta este gresit!
Divorteaza si atunci esti liber sa sari din pasarica in pasarica, asa cum iti doresti, dar elibereaza-ti sotia sa aiba si ea parte de dragoste si sex asa cum ar fi normal, de la un sot iubitor si loial.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ai nevasta și copil, acasă, ce îți mai trebuie încă o amanta de întreținut și un copil de crescut?

| Cinic a răspuns:

Pai vrei sa iti distrugi familia pentru sex?! Ca asta este intre tine si colega ta, sex si pasiune. Si sexul si pasiunea se vor epuiza la un moment dat. Tu ca barbat trebuie sa ai grija de copilul tau si de nevasta ta, nu sa-ti faci amanta.

| NoNameUniverse explică (pentru Cinic):

Știu in *** măsii că este greșit...

| Cinic a răspuns (pentru NoNameUniverse):

Atunci opreste-te!

| NoNameUniverse explică (pentru Cinic):

Cred că asta este, pasiune...ai dreptate, incerc să fac cumva sa uit si sa mi văd de casa

| Cinic a răspuns (pentru NoNameUniverse):

Daca ai femeie loiala, si te prinde ca o inseli, ia-ti adio de la familie. Si amanta ta daca stie ca ai nevasta si copil si nu o deranjeaza sa isi faca poftele cu tine, te asigur ca asa o sa te arda si pe tine in caz ca esti atat de inteligent incat sa iti parasesti nevasta pentru ea. Faci cum vrei dar deciziile tale vor avea consecinte.