| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața tuturor.

O fată dacă te-a înșelat prima data, este adevărat ca o să te înșele și a doua oara?

Fata cu care am fost m-a înșelat prima data și după aia am iertat-o și ma gândesc ca ea a observat ca sunt băiat bun și am iertat-o și ma gândesc ca ea s-a gândit ca o iert orișicum, și iarăși a făcut-o. Prost am fost ca nu am pus punct relației când am auzit prima data ca m-a înșelat, doar după vreo 3 săptămâni m-am despărțit de ea când am aflat ca m-a înșelat iarăși și a trimis și poze nud la un băiat.

Sa va zic, o fată care înșeala aia nu mai este fata, când a făcut-o prima data o face și a doua oară sau de exemplu ești cu o fată împreună și ai o relație de 6 luni sau de aproape un an și dacă fata aia s-a pupat după 6 luni de relație cu tine sau dupa aproape un an de relație, aia gata nu mai este fata, te-a înșelat.

Ce părere aveți?

Ceva sfaturi?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este adevarat ca te inseala si a doua oara.
Te va insela de cate ori are ocazia.

| MarianWLF a răspuns:

Cine inseala odata o face si a zecea oara, si cu tine si cu viitori parteneri, fugi cat mai departe.

| RAY a răspuns:

Nu e atrasa sexual de tine

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O fată dacă te-a înșelat prima data, este adevărat ca o să te înșele și a doua oara? Nu. că nu îi mai dau altă șansă.

| lpavel a răspuns:

Nu da doi bani pe tine! Nu te iubeste! Este cu tine ori din cauza banilor ori sa nu fie singura pana isi gaseste altul! de aceea te inseala pentru ca e in cautare...

| Hyperion7 a răspuns:

Pleacă.Asta nu e iubire!

| LordCristobal a răspuns:

Normal ca inseala si a doua oara.
Data viitoare sa nu mai faci greseala sa ierti o fata care te inseala pana la urma e vorba de demonitatea ta, nu trebuie sa fii fraierul fetelor.

| DeaconuCorina a răspuns:

Așa este, daca te-a inselat odată, să fii sigur că te înșeală ori de cate ori are ocazia sa o facă. Întrebarea este: de ce înșeală o fata pe un băiat/iubit/soț?

| samuraibrazilian69 a răspuns:

"O fată dacă tea înșelat prima data, este adevărat ca o să te înșele și a doua oara?" Da

| Dragoșșșș77 a răspuns:

Parerea mea e ca indiferent de tipul fetei ea tot v-a considera si v-a gandii de alti baieti ca sunt frumosi iar daca ea te-a înșelat o data nu ar trebui iertata chiar daca un timp iti da semne ca a devenit loiala, intr-un final tot te v-a insela mai devreme sau mai tarziu.